Засідання кафедри

08:37, 14-09-2015

08.09.2015 року відбулося засідання кафедри соціології та гуманітарних дисциплін за участі директора Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Федюніна Сергія Анатолійовича.

Розглядалися наступні питання:

1. Про стан підготовки кафедри до нового 2015 – 1016 навчального року.

2. Про організацію та проведення профорієнтаційної роботи науково-педагогічними працівниками кафедри.

3. Про розподіл постійних доручень викладачів кафедри.

4. Призначення  кураторів закріплених за кафедрою академічних груп.

Директор інституту Федюнін С.А. зазначив, що основним завданням кафедри є організація та проведення на високому рівні навчальної й виховної роботи, підготовка фахівців відповідно до вимог державних стандартів вищої освіти. З цією метою кафедра повинна забезпечити високий професійний рівень проведення лекційних, практичних, семінарських занять та впроваджувати в учбовий процес сучасні технології, методи і засоби навчання. Завідувач кафедри доктор філософських наук, професор Полисаєв О.П. ознайомив присутніх зі штатним розписом науково-педагогічних працівників кафедри на 2015 – 2016 навчальний рік. Були розглянуті та затверджені основні напрями, форми та методи профорієнтаційної роботи, які дозволять більш ефективно організувати та провести вступну кампанію на наступний навчальний рік.

Кураторами академічних груп призначені: група СТД-11 – старший викладач кафедри Кирилюк Н.А., СТД – 21- доцент кафедри Горпинич О.В., СТД – 31 - доцент Дубовик Н.А., СТД – 41 – доцент Аташкаде Р.В.