«Я тобою, Україно, живу…»

08:25, 23-09-2015

21 вересня 2015 р. в Музеї історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участі науковців, студентів, краєзнавчої громадськості відкрито виставку «Я тобою, Україно, живу…», присвячену 100-річчю від дня народження Героя України, голови Національної спілки краєзнавців України, академіка НАН України, доктора історичних наук Петра Тимофійовича Тронька.

Серед гостей, які вшанували пам’ять про П.Т.Тронька та високо оцінили його наукову спадщину були: ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В.Губерський; декан історичного факультету І.К.Патриляк; директор Інституту історії України НАН України, академік НАН України В.А.Смолій; академік НАН України О.С.Онищенко; член-кореспондент НАН України В.Ф.Солдатенко; українські поети-Герої України Б.І.Олійник та І.Ф.Драч; заступник голови Національної спілки краєзнавців України Р.В.Маньковська; донька П.Т.Тронька – Л.П.Тронько.

В експозиції представлені документи та рідкісні світлини, що розповідають про життя і діяльність Петра Тимофійовича. Значне місце займають наукові праці, нагороди та відзнаки академіка П.Тронька, що свідчать про його вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки та культури.

У відкритті виставки взяла участь доцент кафедри соціології та гуманітарних дисциплін Державного університету телекомунікацій, кандидат історичних наук С.А.Дмитрук.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Економіки

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу