Шановні абітурієнти!

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

КАФЕДРА СОЦІОЛОГІЇ ТА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Шановні абітурієнти!

Ви стоїте перед важливим та відповідальним вибором – вибором майбутньої професії.

Ви хочете цікаву, перспективну, динамічну професію, яка дала б вам змогу реалізувати себе як особистість?

ТОДІ ВАМ ДО НАС!

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах.

Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Місця роботи соціолога:

• центри вивчення громадської думки;
  • організації державного та муніципального управління;
  • рейтингові агентства;
  • маркетингові та рекламні агентства;
  • консалтингові компанії;
  • ЗМІ;
  • видавничий бізнес.

У комерційній компанії соціолог займається різними маркетинговими дослідженнями, прямим маркетингом, просуванням товарів або послуг. Займається він і питаннями розкрутки продукції, оцінюючи ефективність рекламних кампаній, а також складаючи рейтинги ЗМІ.

Якщо соціолог працює в консалтингових компаніях та аналітичних центрах або в державних органах, то його посадові обов'язки дещо інші. Він досліджує думку електорату з приводу того чи іншого кандидата на державну посаду, з приводу соціальних, економічних чи політичних проблем. Отримавши результати опитувань, соціолог піддає їх математичній обробці, щоб оцінити процеси, що відбуваються в суспільстві, розкрити причини небажаних явищ і назвати заходи, необхідні для подолання кризових ситуацій.

Затребуваність професії соціолога не підлягає сумніву. В основному до послуг соціологів звертаються торгові фірми, представники передвиборчих штабів – з метою вивчення думки виборців і побудови кращої стратегії передвиборчої кампанії, організації засобів масової інформації, для складання рейтингів друкованих видань і телеканалів.

В середньому соціолог може отримувати заробітну плату від 5000 грн.

Унікальність професії ґрунтується на вмінні співробітника розкривати причини різноманітних соціальних явищ, аналізувати отримані результати і швидко реагувати на можливі зміни в соціальній структурі суспільства.

Кафедра соціології та гуманітарних дисциплін постійно співпрацює з потенційними роботодавцями, тому теоретична та практична складові навчання ґрунтуються на тих вимогах до фахівців-соціологів, які формуються в сучасному суспільстві.

Отже, основні вимоги до соціолога від роботодавця:

• Вища освіта: соціолог.
  • Вміння проводити інтерв’ю та опитування.
  • Знання побудови анкет.
  • Володіння навичками проведення соціологічного дослідження.
  • Відмінне знання MS Office.
  • Досвід роботи з програмами: ОСА, SPSS Statistics.
  • Знання методів статистичного аналізу, прогнозування та моделювання.
  • Досвід написання аналітичних звітів та презентацій.

Кафедра соціології та гуманітарних дисциплін здійснює підготовку кваліфікованих фахівців у галузі соціології.

У структурі кафедри функціонує ЛАБОРАТОРІЯ СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, в якій студенти отримують не лише теоретичні знання, а й практичні навички проведення емпіричних досліджень з наступним  запровадженням їх результатів, проведення моніторингів якості процесу викладання та навчання студентів в університеті, працюють з сучасними комп’ютерними технологіями статистичного аналізу даних (ОСА, SPSS).

Ви ще думаєте, чому потрібно обрати спеціальність «соціологія» саме в Державному університеті телекомунікацій?

Тому що в Державному університеті телекомунікацій

ВИ ОТРИМАЄТЕ:

• якісну вищу освіту
  • знання передових сучасних технологій
  • насичене студентське життя
  •  можливість реалізувати себе як фахівця відразу ж по закінченню ВНЗ.

ПЕРЕКОНАЛИСЬ?

ТОДІ МИ ЧЕКАЄМО ВАС В ЛАВАХ НАШИХ СТУДЕНТІВ!

Приймальна комісія:

тел./факс +38 (044) 248-85-93,

+ 38 (044) 249-29-07

www.dut.edu.ua

e-mail: pk.dut@ ukr.net

03680, м.Київ,

вул. Солом’янська, 7

Кафедра соціології та гуманітарних дисциплін

тел. + 38 (044) 249-25-16

e-mail: sociology_dut@ukr.net