Реорганізація кафедри соціології

10:59, 19-12-2016

14 грудня 2016 року рішенням Вченої Ради Університету кафедру «Соціології» перейменовано у кафедру «Економіки підприємств та соціальних технологій».

Наразі в рамках кафедри ведеться підготовка до відкриття нової спеціальності 051 «Економіка».

За цією спеціальністю у 2017-2018 році передбачено підготовку студентів за 2-ма актуальними спеціалізаціями:

1. Економіка підприємств ІТ-бізнесу
  2. Економічна кібернетика

Практична місія підготовки за спеціальністю 051 «Економіка» - випуск фахівців, зданих на стратегічному та оперативному рівнях керувати фінансово-економічними процесами на підприємствах.

Унікальною компетенцією фахівців з економіки нашого ВНЗ буде фундаментальна економічна підготовка та професійне володіння сучасними програмними продуктами для проведення економічної діагностики та бізнес-планування на підприємствах.

Окрім цього, такі фахівці отримають вміння чітко поставити завдання ІТ-спеціалістам щодо розробки та адаптації будь якого програмного продукту (Project-expert, 1C, Parus тощо) під конкурентну та економічну специфіку підприємства будь якої сфери, у т.ч. ІТ-сфери.