Профорієнтаційна робота кафедри

10:09, 20-02-2017

У абітурієнтів зовсім небагато часу залишилось до складання незалежного тестування ЗНО. Наступний крок – це вступ до вищих навчальних закладів.

У цей період усі викладачі кафедри проводять активну роботу серед майбутніх вступників, розказуючи про переваги нашого Університету.

Тільки за останній тиждень викладачами  Гусєвою О.Ю., Малковою Т. М, Романенко Ю. В., Горпинич О. В., Кожедуб О. В. та Труш М. С. було відвідано 10 шкіл та ліцеїв м. Києва.

Особливу зацікавленість спеціальностями «Економіка» та «Соціологія» виявили випускники загальноосвітніх шкіл № 215, 235, 226 та 265.

Щоб продовжити знайомство с провідним ВИШом – Державним університетом телекомунікацій – вже на наступному тижні абітурієнти будуть запрошені на оригінальних захід «Відчуй себе студентом».

В стінах Університету майбутні вступники обзнайомляться с сучасною навчально-матеріальною базою, прослухають яскраві міні-лекції з економіки та соціології та пройдуть комп’ютерне  тестування, яке виявить їх найкращі здібності.

До зустрічі у ДУТ, шановні наші Абітурієнти!