Державний Університет Телекомунікацій

В Університеті відкрито нову спеціальність 051 «Економіка»

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 32-л від 17.02.2017 р. в Державному університеті телекомунікацій відкрито нову спеціальність 051 «Економіка».

Випусковою кафедрою, яка здійснюватиме підготовку фахівців, є кафедра «Економіки підприємств та соціальних технологій».

В рамках даної спеціальності студентам пропонується сучасна            бакалаврська програма (спеціалізація) – «Економіка підприємств ІТ-бізнесу».  Фахівці саме такого спрямування користуються особливим попитом серед провідних підприємств.

Процес навчання побудовано на унікальному навчальному плані, який враховує досвід закордонних університетів та вимоги роботодавців.

Студентам надається неперевершена можливість реалізувати власну освітню траєкторію на основі проходження сертифікованих курсів «Cisco», «Java», PearsonVUE», 1С, Project-Expert, PrimeExpert” в межах університету!

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової сьогодні ІТ-сфери.

Студенти  професійно оволодіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало опанують провідними управлінськими та інформаційними технологіями.

Особлива увага приділятиметься вивченню іноземних мов, зокрема, частина дисциплін викладатиметься англійською мовою.

Випускники програми отримують диплом «Бакалавра з економіки» та сертифікати бізнес-курсів від підприємств-партнерів університету.

Практико орієнтований зміст навчання дозволяє випускниками бути лідерами на ринку праці та обіймати такі посади:

 • Директор з економки
 • Головний економіст
 • Економіст з планування
 • Аналітик з фінансово-економічної безпеки
 • Економіст з міжнародної торгівлі
 • Економіст з праці
 • Економічний радник
 • Бізнес-аналітик
 • Бухгалтер-економіст
 • Фахівець з реалізації фінансових послуг
 • Аналітик фінансових ринків
 • Економіст логістичних процесів

Запрошуємо Вас на навчання, шановні Абітурієнти!

Подивитись буклет спеціальності

Оцініть новину:
7

Читайте також

Всім відомо, що великих обертів набуває розвиток зеленої енергетики в Україні та в цілому світі. Тому Японія зацікавилась українськими проектами.Віце-..
Кафедра Інформаційних систем та технологій повідомляє, що вступні випробування зі спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології проводи..
Результати екзаменів з дисципліни Фізика, проведених в навчальних групах за перший тиждень сесії показали, що методика систематичного контролю успішно..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 907
^