«ЧИМ ДИХАЄ МІСТО» - ЕКСКУРСІЙНИЙ ФОРМАТ КУРАТОРСЬКОЇ ГОДИНИ

06:47, 14-10-2017

У середу 11 жовтня відбулася друга екскурсія студентів-першокурсників групи СТД-11 під керівництвом куратора Труш М. С.  Запровадження прогресивної системи навчання в Державному університеті телекомунікацій передбачає не тільки аудиторний формат, а й чисельні поза аудиторні заходи. Одним з таких заходів є проведення регулярних екскурсій, які організовуються кураторами навчальних груп. Вибір маршруту та пам’яток завжди узгоджуються з побажаннями студентів.

Для майбутніх соціологів, які повинні орієнтуватись у настроях та думках суспільства, дуже важливо відчувати культурне середовище різних міст і регіонів.

Для студентів спеціальності «Економіка» знання найбільш видатних місць є не менш важливим, оскільки розвиток потужних культурних центрів відбувається там, де існують економічні можливості для фінансування та меценатства. Отже, у першому семестрі студенти соціологи та економісти знайомляться з тим, чим дихає місто Київ - столиця України.

Екскурсійна прогулянка, яка відбулась у середу 10 жовтня, почалась  зі "Співочого поля", де проходила виставка хризантем. По дорозі до виставки проходили парк, присвячений Другій Світовій Війні. Якщо говорити про виставку, то вона була просто неймовірною і незабутньою. Студенти відчули багато емоцій і налаштувались до подальших роздумів.

Ось відгук однієї зі студенток групи:

«…По дорозі ми проходили повз різні собори, церкви, монастирі, різні адміністрації. Вийшли до Андріївської церкви, і попрямували до пейзажної алеї. Побачили різні архітектурні споруди: пам'ятники, статуетки. А дійшовши до алеї виставки картин, почали милуватися тією красою. Настільки ж талановитими є українці!...»

Після свята Покрови заплановано наступні екскурсії, які обіцяють буди не менш незабутніми!