Від наукових студентських гуртків до захисту дисертацій

14:42, 03-11-2017

Розвиток наукових шкіл, пов’язаних з актуальними проблемами економічного розвитку України, є одним з пріоритетних завдань кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.

Слід зазначити, що кафедра плідно працює за всіма науковими позиціями і забезпечує становлення молодих, затребуваних часом науковців.

Перші етапи знайомства з наукою відбуваються вже з першого курсу в рамках роботи наукових гуртків. Для цього під керівництвом провідних викладачів кафедри систематично проходять засідання наукових студентських гуртків.

Під час їх проведення студенти вчаться основам переконливого мислення та наукового пошуку, обговорюють сучасні аспекти економічного та соціального розвитку підприємств та галузей, практикують аргументовано відстоювати власну думку.

Подальше становлення молодих науковців продовжується в процесі виконання курсових робіт. Студент обирає цікавий для себе напрям дослідження, вивчає його спочатку теоретично, а потім практично.  Це дозволяє йому сформувати  рекомендації з підвищення ефективності для реально діючих підприємств.

Важливі навички перспективного науковця продовжують формуватись і відточуватись під час виконання бакалаврських, а потім – магістерських дипломних робіт. Як правило, саме на етапі написання магістерської дипломної роботи студент вирішує для себе, чи буде пов’язане його життя з наукою у майбутньому. І якщо так, то написання кандидатської дисертації стає необхідним професійним кроком молодого науковця.

На всіх цих етапах професори та доценти кафедри економіки підприємств та соціальних технологій допомагають і максимально сприяють тому, щоб розвивати таланти молодих науковців в стінах Університету.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.