Вітаємо Прудникову Ірину Миколаївну з успішним захистом кандидатської дисертації

14:48, 03-11-2017

На підтвердження наукової активності кафедри хочемо поділитись радісною новиною.

1 листопада відбувся успішних захист кандидатської дисертації аспірантки кафедри Прудникової Ірини Миколаївни на тему «Діагностика якості організаційних структур управління підприємствами». Наукове керівництво роботою здійснювала завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Гусєва О. Ю.

Кафедра щиро вітає талановитого молодого науковця Прудникову Ірину Миколаївну є бажає їх невичерпної творчої наснаги!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.