Ефективна взаємодія – запорука успіху командної роботи

14:19, 10-11-2017

«Соціологія конфлікту та екстремальних відносин» -  це не просто навчальна дисципліна, а можливість показати студентам, як потрібно працювати в конфліктних та несхожих одна на одну ситуаціях. 10 жовтня 2017 року навчальна група СТД-41 під керівництвом старшого викладача Труш М.С. розібралися, що таке ефективна взаємодія та як її сформувати.

Студент групи Валенок Андрій провів тренінг, як правильно розставляти групові цілі, як шукати компроміси та чим потрібно володіти аби добитися командного успіху.

Під час тренінгу студенти і викладач активно брали участь у груповій роботі. Марія Сергіївна на прикладі свого досвіду дала змогу побачити майбутнім бакалаврам, як важливо швидко та ефективно вирішувати конфліктні ситуації в екстремальних відносинах. Для професії «Соціолога» важливо бачити проблему першим за інших та знайти її рішення.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.