Як відчути себе студентом Державного Університету телекомунікацій

15:31, 01-12-2017

Якщо театр починається з вішалки, то університет – з Дня відкритих дверей. У день відкритих дверей кафедра економіки підприємств та соціальних технологій розпахнула свої двері для майбутніх студентів, учнів економіко-правового ліцею м. Києва. Загальне спрямування ліцею на економічний профіль обумовило зацікавленість випускників до нашого університету. Адже кафедра готує кваліфікованих фахівців-економістів, здатних розуміти глобальні проблеми сучасності та вирішувати практичні завдання економічного управління підприємствами.

Гостей привітала проректор з наукової-методичної роботи Беркман Любов Наумівна. У майбутніх абітурієнтів була можливість особисто познайомитися з директором навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Федюніним Сергієм Анатолійовичем, заступником директора Ващенко Олександром Петровичем, завідувачем кафедри економіки підприємств та соціальних технологій Гусєвою Ольгою Юріївною та провідними вченими кафедри.

Гості змогли ознайомитися з особистостями інноваційної програми підготовки фахівців з економіки та соціології, які полягають у використанні сучасних  програмних продуктів, можливості проходити практику у провідних ІТ-компаніях м. Київа та зарубіжних компаніях. Найбільшу зацікавленість викликала інформація про опанування студентами економіко-правових етапів створення власного бізнесу, у т.ч. у  IT-сфері. Як відомо, зарплати у цій сфері є найвищими. Для гостей було проведено екскурсію по університету.

Попереду ще багато у зустрічей, отже усіх випускників щиро запрошуємо до великої сім’ї студентів Державного університету телекомунікацій.