Вітаємо Архипову Антоніну з перемогою у всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «соціологія»

15:46, 23-03-2018

22-23 березня 2018 року на базі Запорізького національного університету відбувся фінал конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Соціологія».

Зазначимо, що представники Державного університету телекомунікацій брали участь у конкурсі вперше і дебют виявився вдалим.

Робота  Антоніни Архипової була визнана однією з найкращих при проходженні 1-го туру і зайняла призове  ІІІ місце на фінальній конференції конкурсу!

Актуальні, затребувані часом наукові дослідження є візитною карткою Державного університету телекомунікацій. Відомо, що найпопулярніші міжнародні рейтинги університетів все частіше базуються на досягненнях у науковій сфері. Тому викладачі і студенти кафедри економіки підприємств та соціальних технологій постійно працюють на покращення наукових здобутків.

Зокрема, дослідження Антоніни Архипової було присвячено актуальній проблематиці поведінкових стратегій українців у сфері здоров’я.

Колектив кафедри щиро вітає Антоніну з отриманням диплому переможця ІІІ ступеня і бажає подальших успіхів у науковій творчості!