СОЦІОЛОГІЯ ОСОБИСТОСТІ ТА ВИХОВАННЯ: актуальні акценти дисципліни

12:54, 23-11-2018

Вивчення дисциплін професійного спрямування вже с першого курсу – обов’язкова вимога до змісту навчання у Державному університеті телекомунікацій. Так, першокурсники-соціологи у другому семестрі вивчатимуть актуальну дисципліну «Соціологія особистості та виховання».

Головною метою дисципліни є розкрити невичерпний потенціал кожного студента до самовдосконалення шляхом самоосвіти та навчання інших.

Звернення до особистісного чинника у соціальних відносинах, аналіз ролі особистості та індивіда в різноманітних сферах суспільного життя та ретроспектива в багатий історичний досвід педагогічної майстерності зумовили безперечну важливість цієї дисципліни. Опановуючи знаннями у цьому напрямі, студенти отримають можливість усвідомити роль особистості в історії, наукових відкриттях, прогресі медицини, звершеннях у літературі та театрі.

Окремим напрямом навчального курсу буде проведення соціологічного аналізу взаємозв’язку між формуванням особистості як індивідуального соціокультурного суб’єкта та роллю навчання як спеціально організованого процесу засвоєння знань та вироблення власних вмінь. Студентам буде запропоновано сформувати власний алгоритм організації навчального процесу в межах курсу виходячи з індивідуальних характеристик кожного.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.