Бізнес-проект: Start-up або підприємство

11:34, 28-12-2018

26 грудня 2018 року на кафедрі економіки підприємств та соціальних технологій студентами групи КСД-42 було захищено бізнес-проекти, які було розроблено при вивченні дисципліни «Засади відкриття власного бізнесу».

Запровадження цієї дисципліни в навчальні плани підготовки студентів технічних спеціальностей має непересічне значення. Адже в процесі її вивчення студенти оволодівають навичками формування бізнес-ідей, пошуку інвесторів, вибору організаційно-правової форми ведення бізнесу, обґрунтування основних показників ефективності підприємництва тощо.

Захист проектів продемонстрував креативність мислення наших студентів, сміливість їх бізнес-ідей, високий рівень розуміння базових засад розробки й обґрунтування бізнес-рішень. Окремі з проектів викликали жваві дискусії та підвищену зацікавленість з боку одногрупників.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.