Глобальні виклики та інформаційна політика України: економісти вчаться передбаченню

16:09, 29-03-2019

«Потрібно вимірювати все, що вимірюється
і робити вимірним те, що поки що
не піддається виміру»

Галілео Галілей

Вивчення з першого курсу дисциплін професійного спрямування – один з найцінніших елементів інноваційного змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій. Це  дуже важливо, оскільки наразі Університет готує фахівців нової генерації, а саме економістів для цифрової економки.

Такі фахівці повинні бути не тільки грамотними аналітиками, а й керівниками зі стратегічним мисленням та вмінням бачити на декілька кроків вперед.

Практика показує, що вміння передбачувати – це мистецтво помножене на високий професіоналізм. І для того, щоб в сучасних, вкрай динамічних умовах ведення бізнесу наші економісти почувалися впевнено, для них з першого курсу розроблена унікальна навчальна програма.

Так, вже у другому семестрі першого курсу економісти, поряд з економікою підприємства, вивчають дисципліну «Глобальні виклики та інформаційна політика України». І вже з першого курсу студенти вчаться знаходити найкращі можливості серед тих викликів, які роблять для України цифрові та глобальні трансформації.

Зміст курсу наповнений цікавими кейсами, які тісно пов’язані з сучасними проблемами. На заняттях студенти розробляють власні сценарії глобального розвитку,  прогнозують місце України у світових економічних процесах, шукають механізми виходу вітчизняних компаній на транснаціональний рівень.

Розуміння глобальних викликів, а відповідно – ризиків та можливостей які вони несуть – є обов’язковою сходинкою у підготовці економістів нової  генерації. Саме такі фахівці потрібні сьогодні потужним компаніям. Саме ці економісти є незамінними в умовах цифровизації бізнесу і управління.