Укр.   Рус.   Eng.

Завершення дипломування у соціологів: на що спрямовані професійні компетенції майбутніх бакалаврів

10 травня 2019 р. на кафедрі «Економіки підприємства та соціальних технологій» студенти 4-го курсу (група СТД-41) спеціальності “Соціологія” звітували про готовність до захисту бакалаврських дипломних робіт.

Присутні під час звітування доценти кафедри Москаленко Л.М. і  Ромащенко О.С. дали оцінку кожній роботі студента, відзначили основні недоліки робіт, поставили завдання щодо їх усунення до 1 червня 2019 року. Були дані вичерпні відповіді на запитання студентів: про підготовку презентаційних матеріалів до захисту, змісту доповіді під час захисту тощо.

Як відомо, бакалаврська дипломна робота  розкриває всі професійні знання і навички, що  набули студенти під час навчання. Традиційно, теми дипломних робіт відображають сучасні проблеми суспільства в умовах переходу до цифрової економіки та посилення значущості людського капіталу. Ґрунтовні соціологічні дослідження, які містяться у роботах, проведені у відповідності до запитів компаній-роботодавців та безпосередньо пов’язані з найбільш актуальними суспільними викликами. Цьогорічні бакалаврські дослідження наших соціологів присвячено таким проблемам, як: «Мотиви та стимули трудової діяльності: соціологічний аспект», «Проблеми та перспективи трудової міграції в сучасному суспільстві», «Конфлікт як соціальне явище та його прояв у професійній діяльності», «Особливості гендерної культури України: соціологічний аспект» та «Вплив медіа сфери на гендерну ідентичність».

З метою професійної обробки і аналізу даних в дипломну роботу включено обов’язковий розділ, в якому студенти використовують практичні навички використання  сучасного програмного продукту  «ОСА». Програма «ОСА» дозволяє не тільки швидко і чітко обробити інформацію, а й ґрунтовно і яскраво її узагальнити, а також зробити достовірності прогнози і змістовні презентації. Зазначимо, що в навчальній лабораторії соціально-економічних досліджень встановлено ліцензовані версії найкращих програмних продуктів для соціологів.

Проведені соціологічні дослідження наших бакалаврів будуть сприяти вирішенню нагальних соціальних проблем в Україні.

Оцініть новину:
24

Читайте також

В рамках навчального процесу, згідно концептуально новій освітній моделі “Інноваційний зміст навчання”, впровадженою в Державномууніверсит..
Вибір майбутньої професії - один з найважливіших кроків у житті людини. Розглянемо навчання в університеті як матеріально-витратну інвестицію в се..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Про кафедру

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!


Переглядів: 333
^