Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Студенти обгрунтовують дорожню карту інформаційно-телекомунікаційної сфери

Ну ось і пройшло 23 травня 2019 року свято студентської науки, що стало в стінах ДУТ традиційним, - науково-практична конференція під назвою «Дорожня карта інформаційно-телекомунікаційної сфери». У цьому році вона отримала статус Першої міжнародної. І ми всіх нас з таким високим статусом вітаємо!

На пленарному засіданні в Конференц-залі Державного університету телекомунікацій в колі викладачів та одногрупників студенти спеціальностей 051 «Економіка» та 054 «Соціологія» представили 12 доповідей, які відображають результати їх досліджень в самих різних теоретичних і практичних аспектах науки, пов'язаної зі сферою телекомунікацій та цифровими технологіями.

В процесі доповідей та жвавих обговорень студенти продемонстрували володіння найсучаснішими тенденціями розвитку цифрової економіки в Україні та світі. Усі доповіді відображали інноваційні аспекти розвитку сучасної економіки та соціології з позицій прискореної цифровизації. Саме завдяки інноваційному змісту навчання за спеціальностями «Економіка» та «Соціологія»  у студентів сформовані знання в області найновітніших досягнень, які й обумовлюють сучасні виклики.

Дуже хочеться відзначити наших першокурсників – студентів спеціальності «Соціологія» - Дерев’янко А, Ширалиеву А., Шостак І. Лазовик Я., Марчук А.  та студентів спеціальності «Економіка» - Матвієнко М., Лиска В., Панченко Я., які не дивлячись на хвилювання, з гідністю представили свої перші наукові результати.

Особливу подяку хочемо висловити студенту 3-го курсу спеціальності 124 «Системний аналіз» Морозову Євгену, який проявив до нашої конференції зацікавленість і виступив з доповіддю, підготовленою під керівництвом доцента кафедри економіки підприємств і соціальних технологій О. В. Воскобоєвої, на актуальну для нинішніх світових економічних умов тему: «Торгова війна США і Китаю».

Поза сумнівом, представлені на конференції доповіді засвідчують намагання наших студентів, крім отримання знань в аудиторіях, піти далі шляхом наукового пошуку! Це викликає велику гордість викладачів за своїх вихованців! Зичимо вам всім творчої наснаги та успіхів на цьому шляху! А зараз маємо нагоду з великою радістю привітати наших переможців в номінаціях:

 • «Краща наукова доповідь» - Шостак Іван
 • «Комплексний підхід проведеного дослідження» - Костоглод Анастасія
 • «Цілісна концепція досліджуваної проблеми» - Матвієнко Максим
 • «Високий науковий рівень дослідження» - Ващук Юліана
 • «Актуальність обраної проблеми дослідження» - Єременко Микита
 • «Наукова новизна дослідження» - Панченко Ярослав
 • «Високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми» - Марчук Алла
 • «Практична спрямованість проведеного дослідження» - Морозов Євген
 • «Наявність змістовної наукової дискусії» - Лиска Вадим
 • «Креативність проведеного дослідження» - Дерев'янко Анастасія, Шіраліева Аліна
 • «Використання комп'ютерних технологій» - Чернявська Інна
 • «Найкраща презентація дослідження» - Лазовик Яна


Фотографії

Оцініть новину:
32

Читайте також

Цього тижня стартував курс Інтернет речей від компанії Vodafone. На першому занятті студенти отримали відповіді на питання: Що таке Інт..
10 жовтня 2019 року в Державному університеті телекомунікацій відбулась IX Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді «Світ і..
Колектив кафедри менеджменту щиро вітає докторанта кафедри Сосновську Ольгу Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.


Переглядів: 620
^