Укр.   Рус.   Eng.

Студенти обгрунтовують дорожню карту інформаційно-телекомунікаційної сфери

Ну ось і пройшло 23 травня 2019 року свято студентської науки, що стало в стінах ДУТ традиційним, - науково-практична конференція під назвою «Дорожня карта інформаційно-телекомунікаційної сфери». У цьому році вона отримала статус Першої міжнародної. І ми всіх нас з таким високим статусом вітаємо!

На пленарному засіданні в Конференц-залі Державного університету телекомунікацій в колі викладачів та одногрупників студенти спеціальностей 051 «Економіка» та 054 «Соціологія» представили 12 доповідей, які відображають результати їх досліджень в самих різних теоретичних і практичних аспектах науки, пов'язаної зі сферою телекомунікацій та цифровими технологіями.

В процесі доповідей та жвавих обговорень студенти продемонстрували володіння найсучаснішими тенденціями розвитку цифрової економіки в Україні та світі. Усі доповіді відображали інноваційні аспекти розвитку сучасної економіки та соціології з позицій прискореної цифровизації. Саме завдяки інноваційному змісту навчання за спеціальностями «Економіка» та «Соціологія»  у студентів сформовані знання в області найновітніших досягнень, які й обумовлюють сучасні виклики.

Дуже хочеться відзначити наших першокурсників – студентів спеціальності «Соціологія» - Дерев’янко А, Ширалиеву А., Шостак І. Лазовик Я., Марчук А.  та студентів спеціальності «Економіка» - Матвієнко М., Лиска В., Панченко Я., які не дивлячись на хвилювання, з гідністю представили свої перші наукові результати.

Особливу подяку хочемо висловити студенту 3-го курсу спеціальності 124 «Системний аналіз» Морозову Євгену, який проявив до нашої конференції зацікавленість і виступив з доповіддю, підготовленою під керівництвом доцента кафедри економіки підприємств і соціальних технологій О. В. Воскобоєвої, на актуальну для нинішніх світових економічних умов тему: «Торгова війна США і Китаю».

Поза сумнівом, представлені на конференції доповіді засвідчують намагання наших студентів, крім отримання знань в аудиторіях, піти далі шляхом наукового пошуку! Це викликає велику гордість викладачів за своїх вихованців! Зичимо вам всім творчої наснаги та успіхів на цьому шляху! А зараз маємо нагоду з великою радістю привітати наших переможців в номінаціях:

 • «Краща наукова доповідь» - Шостак Іван
 • «Комплексний підхід проведеного дослідження» - Костоглод Анастасія
 • «Цілісна концепція досліджуваної проблеми» - Матвієнко Максим
 • «Високий науковий рівень дослідження» - Ващук Юліана
 • «Актуальність обраної проблеми дослідження» - Єременко Микита
 • «Наукова новизна дослідження» - Панченко Ярослав
 • «Високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми» - Марчук Алла
 • «Практична спрямованість проведеного дослідження» - Морозов Євген
 • «Наявність змістовної наукової дискусії» - Лиска Вадим
 • «Креативність проведеного дослідження» - Дерев'янко Анастасія, Шіраліева Аліна
 • «Використання комп'ютерних технологій» - Чернявська Інна
 • «Найкраща презентація дослідження» - Лазовик Яна


Фотографії

Оцініть новину:
32

Читайте також

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», вже декілька років наявність у випускника ВНЗ освітнього рівня «бакалавр» задо..
Протягом19-21 червня 2019 року згідно до Наказу № 877ос Міністерства освіти і науки України у Державному університеті телекомунікацій проходила процед..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Про кафедру

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!


Переглядів: 416
^