Запрошуємо на навчання! ДОДАТКОВИЙ НАБІР з 2 по 6 вересня 2019 року

16:57, 02-09-2019

Отже... На календарі вересень... «Закінчилася вступна компанія!» - скажите ВИ і помилитеся...

Ми все ще чекаємо саме Вас!

Вступна компанія 2019 року по всій Україні показала велику зацікавленість абітурієнтів до спеціальностей 051 «Соціологія» та 054 «Економіка».

Це викликано низкою причин:

• без сумніву, - вибори (як президентські, так і до Верховної Ради України), які показали місце і значущість професіоналів - соціологів у проведенні та поданні соціологічних досліджень в сфері персонального і партійного політикуму;
  • трансформації, які почали відбуватися в нашому суспільстві і позитивно позначаються як на економічному рейтингу країни в цілому, так і на ефективності роботи окремих бізнес-структур.

Ви думаєте, що вступ до Державного університету телекомунікацій на спеціальності 051 «Соціологія» та 054 «Економіка підприємства» і ці процеси в країні не пов'язані між собою речі? І тут Ви знову можете помилитися!..

Ми готуємо фахівців, які максимально відповідають вимогам сьогоднішнього часу і, особливо, в нинішніх соціально-економічних умовах в Україні.

Соціологи - це категорія фахівців, що перебувають як-то кажуть «на гребені хвилі» будь-яких соціальних змін: креативні, політично освічені. Вони вміють піднести і обгрунтувати будь-який результат та аргументовано пояснити своє особисте ставлення до цього результату.

Економісти - це професіонали, які чітко розуміють внесок будь-якого домашнього господарства або окремого підприємства в добробут всієї країни і кожного  громадянина. Вони у найкращий спосіб вміють аналізувати і оцінювати ефективність будь-якого рішення з позиції як особистої вигоди, так і економічного успіху країни в цілому.

Особливо в умовах активної цифровізації всього суспільного простору!

Наш вуз готує фахівців, максимально враховуючи специфіку сучасних вітчизняних і світових тенденцій! Це відображено в самій його назві.

Якщо Ви прагнете стати активним учасником соціальних, політичних і економічних процесів в нашій країні, але з якихось причин не встигли подати документи до Приймальної комісії влітку, у Вас ще є шанс!

Великі студентські групи і потоки з радістю приймуть Вас до свого дружнього і життєрадісного колективу!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.