Практика в міжнародній іт-компанії «Miratech» як незамінний крок у підготовці нового покоління бізнес-лідерів

13:26, 13-03-2020

Навчання студентів за компетенціями компаній-роботодавців є незамінним і найціннішим елементом інноваційного змісту навчання в нашому Університеті. Тому вже з другого курсу студенти проходять практику у найкращих ІТ-компаніях, з якими плідно співпрацюють випускові кафедри. Нещодавно завершилась ознайомча практика  студентів 2-го курсу спеціальності «Економіка», які навчаються за найсучаснішою бакалаврською програмою «Економіка підприємств ІТ-бізнесу».

Кафедра економіки підприємств та соціальних технологій вже четвертий рік підтримує тісні зв’язки з  відомою ІТ- компанією «Miratech». І для того, щоб студенти будували свою кар’єру, навчаючись на кращих прикладах ведення бізнесу, саме в цій компанії було організовано проходження ознайомчої практики.

Miratech – це міжнародна компанія, що спеціалізується на наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу для великих та середніх комерційних і некомерційних міжнародних організацій та стартапів. Потужність компанії підтверджується існуванням 560 структурних підрозділів у різних частинах світу!

Під час практики студенти мали можливість зустрітись с керівниками і провідними фахівцями восьми департаментів, які потребують фахівців з економічною освітою. Дійсно, фахівець з базовою освітою «Економіка» є дуже затребуваним в ІТ-секторі і може знайти себе в таких професійних сферах, як: фінансове управління; розвиток бренду роботодавця; рекрутинг та  пошук ресурсів; управління закупівлями та подорожами; організаційний розвиток і координація проектів; розвиток бізнесу на основі інноваційних цифрових продуктів; цифровий маркетинг; обслуговування та підтримка інфраструктури компанії. З великою зацікавленістю студенти знайомились з розподілом професійних ролей в міжнародній ІТ-компанії і з’ясовували, що більшість ролей формулюються виключно англійською мовою (наприклад, Sourcing data analyst; Employer Brand Director).

Студенти дізнались про базові цінності компанії, напрями її діяльності,  принципи корпоративної соціальної відповідальності  і переконались – наскільки важливим сьогодні є  знання англійської мови. Адже більш ніж 80% нарад в Київському офісі Miratech проводиться саме англійською!

Досвід, яким ділились співробітники Miratech зі студентами, а також інсайдерські поради і настанови є безцінними для майбутніх фахівців! Кафедра економіки підприємств і соціальних технологій разом зі студентами щиро дякує керівникам департаментів Андрію Козловському і Наталії Зайцевій за чудову організацію практики.

І найголовніше – співпраця продовжується! Талановиті і вмотивовані студенти зможуть приєднатися до високопрофесійної команди Miratech у майбутньому.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.