Соціологи вміють передбачувати: спеціальність для тих, хто вирішує реальні соціальні проблеми

15:48, 05-04-2020

Все частіше ми чуємо сьогодні: «Світ стане іншим. Коронавірус назавжди змінить звичний уклад життя і економічних відносин». Або ще жорсткіше: «Фінансову бомбу вже закладено. Залишилось чекати, коли вона вибухне у багатьох країнах світу».

Ситуація, яка склалася у світі, дійсно, складна. Для більшості населення стоїть питання вижити сьогодні і продовжити достойне існування завтра….  Але що буде завтра?

Навіть у таких неочікуваних умовах існують фахівці, які заздалегідь передбачували все, що відбуватиметься сьогодні. І саме ці фахівці здатні допомогти у вирішенні нових соціальних проблем, яких зараз безліч….

ЦЕ СОЦІОЛОГИ! Неперевершені спеціалісти, які відчувають час. Незамінні фахівці, які допомагають і людям і підприємствам вийти з кризових ситуацій і підкорити нові горизонти.

Соціолог є універсальним фахівцем, аналітиком, який вміє працювати з різнорідною інформацією, досконало володіючи відповідним програмним забезпеченням. Він організатор, комунікатор, який може самостійно вести проекти, ставити завдання, розповідати про соціальні проблеми з екрану телевізора або з трибуни як експерт.

Соціологи - це аналітики і дослідники, які займають престижні і дуже перспективні позиції в сучасних компаніях або державних органах. А найціннішим є те, що соціологів зажди надихає можливість вирішувати реальні соціальні проблеми, наприклад, в області інклюзивної освіти, допомоги безробітним, адаптації мігрантів, розвитку міських громад та культурних індустрій.

Фахівці-соціологи стають найкращими журналістами або психологами, тому що розуміють людську природу і відчувають настрої у суспільстві.

Навичкам професійної соціології і мистецтву соціологічного передбачування ми навчаємо у Державному університеті телекомунікацій. Усіх, хто думає над вибором майбутньої професії і мріє долучитись до справжньої соціально відповідальної команди соціологів, щиро запрошуємо до нас на навчання.

Карантин скінчиться і Ви будете мати змогу відвідати наш Університет щоб переконатись: майже все можна передбачити і упередити. Але для цього треба бути справжнім фахівцем!