XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Дистанційне навчання дозволяє опанувати нові інструменти цифрової економіки: досвід наших студентів

18:54, 09-04-2020

Еволюція інформаційних технологій і подальше формування цифрової економіки сприяють росту глобального ринку електронної освіти або e-learning. Вона сприяє оновленню форм та методів викладання дисциплін; розширенню доступу до знань з урахуванням можливості побудови власної траєкторії навчання; формуванню динамічних здібностей, які є найціннішими для сучасних працівників.

У теперішній час студенти Державного університету телекомунікацій у з зв’язку карантином перебувають на дистанційній формі навчання, яка передбачає iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв за допомогою комп’ютерних і телекомунікаційних технологій. Наразі існує чимало готових електронних платформ, які дозволяють зробити дистанційне навчання якомога цікавішим та ефективним.

Для того, щоб навчитись використовувати найсучасніші платформи електронного навчання студенти-економісти під час вивчення дисципліни «Цифрова економіка» знайомляться з найбільш популярними з них.  

Окрім авторського матеріалу електронного конспекту лекцій доцент кафедри «Економіки підприємств та соціальних технологій» Голобородько А.Ю. пропонує студентам використовувати такі відомі платформи електронного навчання, як:

  1. Coursera (www.coursera.org) – лідер онлайн платформ згідно рейтингу веб-сайтів журналу «Time», яка заснована у 2012 році. З Coursera співпрацюють не тільки освітні установи США та інших країн, а й провідні культурні організації.
  2. Khan Academy (www.khanacademy.org) – «відкрита» онлайн-платформа для допомоги учням, заснована американцем Салмана Хана (SalmanKhan). На сайті Khan Academy представлені короткі (5–15 хвилин) відеоуроки з різних дисциплін, а також запропоноване тестування рівня знань.
  3. EdX (www.edx.org) – спільний проект Гарвардського університету й МТІ, що пропонує пройти онлайн-навчання за 24 напрямами: комп'ютерні технології, статистика, література тощо. Онлайн-курси повторюють реальні лекції, які викладаються в Гарварді, університеті Корнуелла та інших відомих університетах.  
  4. Udacity (www.udacity.com)  – приватна розробка, орієнтована здебільшого на вивчення матеріалів IT-тематики. Створила її група вчених на чолі із Себастьяном Труном, інженером Google, яка займається робототехнікою. На даний момент платформа співпрацює з корпорацією «Google», фінансовим гігантом «Bank of America», соціальною мережею Facebook та іншими компаніями.
  5. Canvas Network (www.canvas.net) – проект, який відрізняється великою різноманітністю курсів, які проводять різні за рівнем підготовки та напрямом діяльності люди:  науковці, митці, практики.
  6. Udemy (www.udemy.com) – платформа, що має освітні проекти розподілені на 16 категорій, які викладаються практиками. Після закінчення курсів слухачі можуть отримати сертифікат таких відомих компаній, як Cisco Systems, Microsoft Corporation, Financial Industry Regulatory Authority та інших.
  7. «Prometheus» (prometheus.org.ua) – українська безкоштована платформа онлайн-освіти, яка створена у 2014 році.  Серед його партнерів найкращі вищі навчальні заклади країни. Курси на Prometheus доступні в мережі у будь-який час, є мобільний додаток для Android та iOS.

Спільною рисою означених платформ електронного навчання є те, що успішне закінчення того чи іншого курсу (або курсів) передбачає видачу сертифікату, який, як правило, є міжнародним і деякими роботодавцями може навіть розглядатись як диплом.  Також усі платформи передбачають вибір зручної для слухача мови навчання та варіативність оплати: від безкоштовних курсів до вкрай дорогих та ексклюзивних.

Ефективність електронної освіти підтверджується тим фактом, що країни-лідери в галузі електронної освіти (США, Фінляндія, Сингапур, Південна Корея, Канада, Австралія, Нова Зеландія) є також лідерами в економіці. І в умовах, що склалися, викладачі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій використовують широкий спектр технологій дистанційного навчання й разом зі студентами шукають найбільш цікаві інструменти та онлайн-платформи.

Та чесно кажучи, скільки б переваг не нараховувало електронне навчання, завжди хочеться зустрітись зі студентами в аудиторії і майстерно поєднати усі фішки змішаного викладання. Все це ще попереду.

А поки – до нових он-лайн зустрічей, шановні студенти!

Фотографії

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Економіка чи Соціологія за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Економіка складає 18600 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (32700 грн. на рік) та НАУ (27000 грн. на рік).

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Соціологія складає 17950 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (29000 грн. на рік) та НАУ (21000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено (12) договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів («Miratech Corporation», аудиторська фірма Аудит Сервіс Груп, Навчально-тренувальний центр «SIONAS», телеканал «Прямий»), що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри («Miratech Corporation», аудиторська фірма Аудит Сервіс Груп, Навчально-тренувальний центр «SIONAS», телеканал «Прямий») на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Переглядів: 1 857