«Економіст-айтішник»: безпрограшна професія під час загальносвітових гальмувань і фінансових підйомів

17:02, 18-04-2020

Травень на порозі… Зазвичай, це особливий час для абітурієнтів і їх батьків. Адже саме у травні закінчується навчальний рік і випускники приймають остаточне рішення: «Куди піти навчатись». У цьому році, через пандемію коронавірусу, прийняття травневих рішень  дещо подовжується. Але важливість прийняте вірне рішення про своє майбутнє тільки зростає.

Вже зараз досвідчені економіки підрахували, що в умовах кризи без надходження коштів  весь малий і середній бізнес може прожити 27 днів!  Тобто «фінансова подушка» для середньостатистичного громадянина України, який у зв’язку з карантином залишається без доходів, – це один місяць. Далі треба думати про нову роботу, але кількість вакансій у такі періоди скорочується вп’ятеро або навіть більше.

Чи не єдиним позитивним моментом у ситуації, що склалася –  є час, який дає можливість ретельно обміркувати майбутню спеціальність. Таку спеціальність, яка дозволить бути при роботі за будь-яких часів: від загальносвітових економічних криз до нових економічних підйомів.

Однією з таких спеціальностей, яка виховує готовність до будь-яких челенджів, проте забезпечує стабільно високі доходи, є «Економіка підприємств ІТ-безнесу».  На сьогодні лише професія «економіста-айтішника» поєнує дві незамінні здібності: розуміння трендів і механізмів сучасного бізнесу + вміння оцифрувати будь-який бізнес. Оцифрувати – означає перенести всі бізнес-процеси підприємства на найсучаснішу електронну платформу, запровадити використання «найрозумніших» програмних рішень і завдяки цьому суттєво підвищити ефективність усієї роботи.

Економісти-айтішники чудово розуміють і «мову бізнесу», і непросту мову програмістів. І саме це дає можливість таких фахівцям часто перебувати «у потрібний час у потрібному місці».

Фахівці кафедри економіки підприємств та соціальних технологій доклали багато зусиль, щоб розробити і втілити найсучаснішу освітню програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу».

Вона створює реальні можливості для отримання високооплачуваних робіт, тому що побудована на найсучасніших, практико орієнтованих курсах. Що найголовніше?

• наші викладачі - справжні професіонали, багатогранні особистості, що йдуть в ногу з сучасними технологіями. Вони навчать Вас самим перевіреним і ефективним методам бізнес-планування.
  • гарантією вдалого працевлаштування випускників є взаємовигідна співпраця з компаніями-роботодавцями. Підготовка фахівців починається з першого курсу: компанія виставляє перелік компетенцій, які вона вимагає від співробітників і саме таким компетенціям ми навчаємо студентів на обладнанні і програмному забезпеченні компанії. Поєднуючи навчання в аудиторіях з регулярними практиками та стажуванням в компанії, студенти вже з молодших курсів заточуються під реалії практичної сфери. Детальніше про партнерів Університету і кафедри
  • навчання в стінах Університету є не менш цікавим, ніж на базі компаній. Зверніть увагу, тільки на початку 2020 року в спеціалізовану «Лабораторію цифровізації бізнес-процесів і соціально-економічної діагностики» було закуплено 14 сучасних програмних продуктів для бізнесу і управління (1С Підприємство: 8; бюджетування в прикладному рішенні BAS ERP; BAS : управління торгівлею та інші).  Докладніше про лабораторію

Невпинні темпи розвитку цифрових технологій залишають за бортом усі підприємства, що не поспівають за цифровізацією. Отже, всім успішним компаніям будуть потрібні фахівці, які забезпечать цифровий розвиток і запропонують грамотну стратегію. Особливо, стратегію виживання в нових умовах!

Якщо Ви зацікавилися вступом до нас в Університет на бакалаврську програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» та хочете дізнатись більше інформації - пишіть в Viber, Telegramm або телефонуйте за тел. 050-155-40-65 або 067-740-82-20.

Кафедра економіки підприємств і соціальних технологій завжди відкрита для Вас!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.