Чому я обрав Державний університет телекомунікацій? (сповідь другокурсника)

17:32, 14-06-2020

Згадую, що в шкільні роки, питання про вибір ВНЗ було таким  важливим і складним, тим паче, що усі твердили, що це вплине на все життя, що хотілося постійно відкладати цей вибір на потім. Коли можливості переносити вже не було, довелося сісти за комп'ютер і дивитися університети Києва, в які я можу подавати документи. Я хотів поступити тільки на бюджет і знав, чого хочу від ВНЗ, але я постараюся бути об'єктивним, щоб піднести усі плюси і мінуси мого вибору. Я вибрав Державний університет телекомунікацій, спеціальність «Економіка».

Перше, на що варто звернути увагу, як на мене, це технічна і технологічна підкованість мого університету, тобто це усе, що пов'язано з IT-сферою: починаючи від програмування, закінчуючи економікою і підприємництвом. Що це дає? По факту, ця індустрія зараз  дуже затребувана і швидко  розвивається в усьому світі, тому безробітним залишитися буде дуже складно.

Друге - взаєморозуміння між студентами і викладачами. Вас насильно не примушуватимуть що-небудь робити, не бігатимуть за вами, як учителі в школі, але постараються дати зрозуміти, що ви самі відповідаєте за своє майбутнє. Викладачі дадуть вам сучасні знання, практичні навички, а скористаєтеся ви цим або ні залежить тільки від вас!

Третій аспект - соціальний. Студент - це новий етап, який для більшості асоціюється з найвеселішими і цікавими моментами у житті! Для цього у ДУТ є все необхідне: різні конкурси, концерти, дискотеки, ігри, квести і багато чого ще. Якщо ж Вас не дуже цікавить така активність, є спортивні гуртки, турніри і навіть кіберспорт.

Четверта по рахунку, але не за важливістю деталь - фізичні потреби. Гуртожиток в двохвилинній доступності. Хочете перекусити? В університеті є дуже хороший «IT-кафетерій»! Мало спортивних гуртків і турнірів? Є тренажерний зал! Усе, чого душа побажає!

Останнє, про що хочеться розповісти, це можливість отримати додаткові знання, окрім Вашої спеціальності. Курси на будь-який смак: як платні, так і безкоштовні. Підвищена увага до вивчення англійської мови. Наявність військової кафедри, що теж важливо. І оскільки не усі поступатимуть на бюджет, в ДУТ порівняно нижча ціна навчання відносно інших ВНЗ.

Я вибрав Економіку у ДУТ і не шкодую про це! Сподіваюся і ви не помилитеся з вибором! Чекаємо на Вас! І до зустрічі на посвяченні у першокурсники!

З повагою, студент 2 курсу
спеціальності «Економіка»