Особливості дистанційного навчання економістів та соціологів

15:45, 22-10-2020

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні через короновірусні хвороби (COVID-19) з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року, навчання в Державному університеті телекомунікацій переведено в дистанційний формат.

Це стало черговим викликом професіоналізму викладачів, мудрості керівників, терпінню і самодисципліні студентів!..

Вже маючи досвід дистанційного  викладання у минулому семестрі,  професорсько-викладацький склад кафедри економіки підприємств та соціальних технологій знаходиться у всеозброєнні, з напрацьованою майстерністю онлайн-навчання!

ZOOM, Discord, Google MEET, Skype –  як платформи для он-лайн взаємодії між студентами і викладачами – вже перестали бути чимось страшним і новим. Перший тиждень дистантного навчання у цьому семестрі продемонстрував, що студенти все частіше обирають платформу Discord, тому що вона не має обмежень, як pf кількістю учасників сесії, так за часом онлайн-зустрічі. Учасники сесії в форматі онлайн-спілкування можуть активно взаємодіяти, використовуючи всі інструменти навчального процесу: презентації, навчальні відео, таблиці тощо. Тестування знань студентів в «хмарах» з використанням різних програмних комплексів також стає вагомою частиною дистантного навчання!

Не можна не звернути увагу на нашу платформу електронного навчання MOODLE!. Всі дисципліни, які викладаються кафедрою, вже завантажені на платформу. Це дозволяє швидко і ефективно взаємодіяти і вчасно проводити всі форми запланованого контролю.

Звертаємо увагу студентів, що всі лекційні та практичні заняття відбуваються відповідно розкладу: (http://e-rozklad.dut.edu.ua). Крім проведення занять викладачі кафедри економіки підприємств і соціальних технологій продовжують удосконалювати свою педагогічну майстерність, обмінюючись досвідом з колегами, оновлюючи навчально-методичне забезпечення дисциплін, які  закріплені за ними, вивчаючи літературні джерела в рамках своїх наукових пошуків!

Отже,  хочеш бути в тренді - навчайся он-лайн!!!

Згуртований колектив кафедри економіки підприємств та соціальних технологій в  нових реаліях умовах,  з особливою щирістю всім студентам і колегам бажає міцного здоров'я і дбайливого ставлення до себе, припливу творчої енергії і посилення мотивації до навчання, і, звичайно, дисципліни і самодисципліни!

Пропонуємо пам'ятати, що і цей непростий період коли-небудь закінчиться! І всі ми знову зустрінемося в аудиторіях Державного університету телекомунікацій!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.