Відвідування телеканалу «Прямий» як елемент практикоорієнтованого навчання студентів

12:32, 28-12-2020

Навчання студентів на базі відомих підприємств є безперечною перевагою кафедри економіки підприємств та соціальних технологій. Нещодавно наші студенти мали чудову нагоду ближче познайомитись з медіа сферою, віддавши телеканал «Прямий». Викладач-практик, якого кафедра вже не перший рік запрошує брати учать у навчальному процесі, режисер телеканалу “Прямий” Олексій Науменко провів екскурсію, під час якої ознайомив студентів із роботою своїх колег. Студенти переконалися, що  медіа-планування є дуже цікавим і перспективним напрямом діяльності. Вони отримали можливість не лише побачити, як працюють журналісти, оператори, відеомонтажери, телеведучі та випускові режисери, але й доторкнутися до справжньої телевізійної атмосфери, зайнявши крісло ведучого телевізійних новин.

Ось як поділилась своїми враженнями від візиту студентка групи СТД-21 Гридяєва Вероніка.

«З початку свого існування телебачення завжди відігравало важливу роль у житті людини. І навіть нині, коли інтернет майже витіснив цей простір, він все ще не втрачає своєї актуальності.

Сьогодні нам випала змога дізнатися про частину потаємного життя з цієї сфери на каналі "Прямий", який ми відвідали. Найголовніше, що ми зрозуміли, що все, що ми бачимо по телебаченню, таке відшліфоване і чітке - це важка праця не одного десятка людей. Одним з таких людей, з яким нам вдалося познайомитися особисто є Олексій Науменко. Його робота доволі складна, але дуже цікава, адже від журналіст, хоча починав він свій шлях на телебаченні з професії режисера. Відразу було помітно що ця людина працює на телебаченні та любить свою роботу: захоплююча мова, чіткість викладу думок та яскраво виражений професіоналізм у власних діях та словах –  все це він зміг поєднати у своїх репліках під час звичайного діалогу з нами.

Зробивши перший крок територію телеканалу, ми побачили великий стильний простір з панорамними вікнами та чудовим видом на Київ. Перше що впадає в очі – це робочі місця працівників, які  оснащені сучасними комп'ютерами та всією необхідною технікою для роботи. Цікаво було побачити звукозаписні приміщення та невеликі кімнати для монтажу різних телепередач.

Нам пощастило побачити як ведучі працюють. Ми побачили як проходить прямий ефір, яка апаратура застосовується та взагалі робочий процес всього телеканалу.

Ми раді, що отримали можливість побувати в студії Прямого каналу, це було дуже цікаво і захоплююче,  адже ми побачили те, що знаходиться поза камерами, як все облаштоване і відчули атмосферу студії. Було дуже цікаво бачити роботу професіоналів власними очима, а не через екран телебачення чи смартфону.

Побідне навчання на базі підприємств надихає нас на нові звершення, надає сили і натхнення для подальших  занять. А  найголовніше – це допомагає йти вперед, йти в ногу з часом, не затримуватись на одному рівні, а розвиватись і пізнавати світ все більше й більше, змінювати його у кращий бік!

Висловлюємо щиру подяку професіоналу своєї справи Олексію Науменку, за цю цікаву екскурсію, приємні емоції і корисний досвід».

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.