Формування унікальних компетентностей у студентів-економістів

11:17, 01-03-2021

Формування спеціальних компетентностей сучасних студентів відбувається відповідно до запитів компаній-роботодавців. У провідних і успішних Університетах це відбувається саме так. І це абсолютно логічно, тому що випускник в процесі навчання повинен заточуватись під особливості практичної роботи на реальних підприємствах і виходити зі стін вишу готовим, високопрофесійних фахівцем.

Кафедра Економіки Державного університету телекомунікацій крокує у ногу з часом (інакше і бути не може!) і постійно працює над тим, щоб студенти отримували найсучасніші практикоорієнтовані знання.

Однією з унікальних компетентностей  студентів-економістів є здатність управляти адаптацією готових програмних продуктів під специфіку діяльності підприємства та обґрунтовувати економічну доцільність їх застосування. Це означає, що наші студенти розуміються не тільки у тонкощах сучасного бізнесу, а й уміють чітко поставити завдання ІТ-спеціалістам щодо розробки та адаптації  найкращих програм для бізнесу. Для того, щоб робити це швидко і високопрофесійно вже з першого курсу за спеціальністю «Економіка» вивчаються готовы програмні продукти, зокрема, BAS ERP. Наразі ця програма вважається інноваційною, хоча багато компаній вже зрозуміли її переваги і широко використовують для цифровізації свого бізнесу.

У чому головні переваги BAS ERP?

• Це універсальна программа для підприємств різних видів й напрямів діяльності.
  • У першу чергу, вона орієнтована на великі підприємства й холдингові компанії.
  • Програма націлена на комплексну  автоматизацію завдань управління підприємством, процесами, персоналом.
  • Підтримує роботу користувачів через Інтернет, зокрема з використанням хмарних технологій.
  • Розроблена з урахуванням розвитку архітектурних прикладних рішень.

Покрокове вивчення усіх конфігурацій даної програми відбувається у спеціалізовній лабораторії «Соціально-економічної діагностики та цифровізації бізнес-процесів» (аудиторія 418). Там вибагливі студенти дізнаються про  секрети і можливості ліцензованої програми BAS ERP.

До зустрічі на заняттях, шановні студенти!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.