Наші студенти розуміються у фінансовій системі і її механізмах

12:55, 21-03-2021

Студенти спеціальності «Економіка» Державного університету телекомунікацій на другому курсі вивчають дисципліну «Фінанси, гроші та кредит».  Знання з даної дисципліни необхідні для отримання економічної освіти. Для вивчення фінансів існує, як мінімум, п'ять дуже вагомих причин.

По-перше, дисципліну «Фінанси, гроші та кредит» вивчають для ефективного управління особистими коштами;

по-друге, для успішної діяльності у світі бізнесу розуміння системи фінансів і кредиту є найважливішою компетентністю сучасного фахівця;

по-третє, для розбудови цікавої та перспективної  кар'єри фінансова обізнаність робить працівника «універсальним солдатом» для будь-якої сфери;

по-четверте, ті, хто бачить своє майбутнє в області державного управління – прекрасно розуміють, щоб регулювання фінансово-економічної політки країни базується саме на ґрунтовних знаннях з фінансів;

по-п’яте, для професійний кругозір і економічна грамотність йдуть пліч о пліч зі  знаннями й досвідом фінансового управління.

Наші майбутні економісти зможуть з легкістю оцінити бюджет країни, підприємства, визначити податкові навантаження, передбачити коливання інфляції, курсів валют.  А найголовніше, саме в стінах Державного університету телекомунікацій студенти спеціальності «Економіка» знають і вміють застосувати всі механізми фінансової системи нашої держави і світовий досвід!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.