Дипломування бакалаврів з економіки: актуальні теми, оригінальні підходи

17:24, 28-03-2021

У студентів 4-го курсу зараз найвідповідальніший період: вони працюють над виконанням своїх бакалаврських робіт. Кожен, хто є або був студентом – знає: дипломна робота – це тільки обличчя студента. Це й творчій злет, і випробування на витривалість та самоорганізацію, і плацдарм для демонстрації власних професійних здібностей, і просто – ще один незабутній період студентського життя…

Традиційно, наші студенти-економісти самостійно обирають напрям свого бакалаврського дослідження. Реалії часу є такими, що абсолютна більшість студентів-випускників вже працюють. І теми бакалаврських робіт, над якими вони «чаклують», як чутливий барометр відображають атмосферу найбільш актуальних проблем і викликів сучасної економіки. Цього року майже половина студентів обрали об’єктом дослідження процеси економічного управління персоналом підприємства. Іншими словами, студенти хочуть розуміють важливість людського фактору в умовах динамічного бізнес-середовища і прагнуть професійно розвинути секрети успішного розвитку персоналу. Серед обраних тем, є й такі,  що пов’язані з управління доходами, витратами або прибутком. Респект тим, хто не боїться фактів і впертих цифрових переконань. Економіка без прибутків – це не економіка. Але особлива увага до питань персоналу і соціально-трудових відносин говорить сама за себе. Згуртованість і комфортні умови праці – це найважливіше. Розвиток талантів і професійних здібностей працівника неможливі без взаємоповаги і надихаючої атмосфери. Без підтримки колективу набагато складніше… Інтелектуальне лідерство не формується само по собі!  Це результат кропіткої праці і гарного матеріального стимулювання.

Викладачі кафедри економіки підтримують дипломників у розумінні найважливіших цінностей, які продовжують вертіти земну кулю. Двері нашої кафедри завжди відкриті для консультацій у написанні дипломних робіт і професійних порад щодо необхідних економічних обґрунтувань.

Бажаємо нашим студентам вдалого виконання бакалаврських робіт і відмінного завершення цього справді незабутнього періоду студентського життя!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.