Дистанційне навчання: думки студентів 2:0

14:38, 23-04-2021

Дистанційна форма навчання вже увійшла у звичний ритм життя наших студентів. Колись така не зрозуміла і така далека форма, стала для нас єдиною можливістю не зупиняти навчальний процес, а навпаки покращувати його рівень. Здобутий досвід і постійний моніторинг кращих практик забезпечив кафедрі економіки Державного університету телекомунікацій викладання дисциплін на базі провідних і перевірених цифрових платформ:  Zoom, Discord, Google Meet, Skype.  Раніше про деякі з цих платформ ми навіть не чули, а сьогодні це –  невід’ємна частина нашого життя. Вже ані викладачі, ані студенти не уявляють свого ранку без заняття на 8 годину на базі однієї з цих платформ. А оскільки навчання за спеціальністю «Економіка» було і залишається студентоцентрованим, ми вирішили знову запитати думку студентів. І ось що ми почули:

«Особисто для мене дистанційне навчання є комфортним. Є можливість підлаштувати темп навчання під себе, не потрібно витрачати багато часу на дорогу до університету. Однак, не вистачає живого спілкування з викладачами та одногрупниками.»

Заїчко Євген ЕПД-21

«Дистанційне навчання - це дуже зручно, бо незалежно від того де ти знаходишся, ти можеш бути присутнім на заняттях. Така форма навчання розвиває самовиховання та самодисципліну. Але великий мінус в тому, що може в будь який  бути проблема з  Інтернетом  як у викладачів, так і в студентів…. і тоді виникають деякі складнощі, які іноді потребують багато часу для вирішення.»

Стрілець Ольга ЕПД-11

«Мені дистанційне навчання подобається тільки тим, що є можливість прокидатися за 10-15 хв до заняття, але більше хочеться все ж таки відвідувати Університет. Адже  коли ти саме в аудиторії і слухаєш викладача – інформація засвоюється краще. Мінус цієї форми навчання ще й у тому, що збої  Інтернет-зв’язку ще ніхто не відміняв»

Мостюк Дарія ЕПД-11

Вам може здатися, що це найрозповсюдженіші думки на тему дистанційного навчання і Ви вже чули їх тисячу разів від кожного, хто задіяний у цьому процесі. Це насправді так, але це не змінює значимість, щирість та правильність вражень.

Кафедра Економіки розуміє реалії сьогодення, і при цьому нагадує, що дистанційне навчання це не перешкода. Це ще одна можливість зміцнити свою самоорганізацію і вмотивованість.

І пам’ятайте, нічого немає важливішого за здоров’я. Бережіть себе, своїх рідних, та своє оточення, і не забувайте про заняття. Ми робимо все для того, щоб дати Вам практико орієнтовані знання, а ваша задача –  чути, осмислювати та працювати.

До зустрічі в аудиторіях Державного університету телекомунікацій!