Свято студентської науки на спеціальності «Економіка» в Державному університеті телекомунікацій!

10:21, 11-06-2021

7 червня 2021 року на кафедрі Економіки Державного університету телекомунікацій відбулася значна подія - ІІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція «Дорожня карта інформаційно-телекомунікаційної галузі України»! Ця конференція є платформою для підведення підсумків наукової роботи наших студентів протягом навчального року!

На пленарному засіданні конференції з яскравими доповідями виступили наші початківці – науковці, студенти першого курсу спеціальності «Економіка»! Присутніх і викладачів, і студентів вразила зацікавленість наших вихованців проблемами цифровізації економіки і України, і світу! Це вселяє переконаність в тому, що на спеціальності «Економіка» в Державному університеті телекомунікацій готуються фахівці – майбутні драйвери вітчизняного бізнесу!

Далі розпочали роботу три наукові секції:

• Економіка сучасних підприємств: вітчизняний та закордонний досвід;
  • Актуальні проблеми управління підприємствами в умовах цифрової економіки;
  • Розвиток інформаційно-телекомунікаційної галузі: тенденції та традиції.

Запальний процес наукової дискусії… Відповіді, запитання, опонування… Всі, притаманні живій науці, риси нашими студентами було відчуто повною мірою! Звісно в такому науковому змаганні були найяркіші доповіді. Одностайно кращими доповідями було визнано:

• «Роль підприємницької діяльності у розвитку економіки», Радченко Вікторія;
  • «Цифрова економіка як новітній вектор трансформації економіки», Пепа Ольга;
  • «Цифрова трансформація бізнес-процесів і можливі загрози», Ющенко Анастасія;
  • «Особливості розвитку цифрової економіки в умовах пандемії», Матвєєва Дар’я тощо.

Особливо вразив Юрченко Антон, який доповідав про свої наукові здобутки на тему: «Analysis of the activity of telecommunication enterprises in the context of digital economy development» на англійській мові!

А що відчували в ці моменти викладачі? Безсумнівно, гордість за своїх студентів, радість від того, що їхній потенціал розвивається й ще більше розвинеться завдяки Інноваційним методам навчання, що вже стали аксіомою в Державному університеті телекомунікацій!

Ми, колектив кафедри Економіки, щиро вітає усіх своїх вихованців з отриманими результатами на шляху наукового пізнання особливостей функціонування економіки світу, країни та окремих бізнес-структур!

Зичимо Вам успішної реалізації Ваших майбутніх найсміливіших планів та починань в економічній науці!