Перший випуск бакалаврів з економіки – Done!

14:31, 25-06-2021

Нарешті це сталося!!! Наші первістки,  уже без п’яти хвилин бакалаври – економісти, захистили 16-17 червня 2021 року свої дипломні роботи! Пліч о пліч були студенти денної та заочної форми навчання!

Захист був тривалим, але цікавим! Рівень якості виконання кваліфікаційних робіт у студентів різнився… Але всі вони намагалися переконати Державну екзаменаційну комісію у високому рівні своїх знань!

А що далі? - Урочисте вручення дипломів!

А коли? - 29 червня 2021 року о 10:00 на площі Університету!

Що з собою взяти? - Гарний настрій та позитивні емоції!

Запрошуємо наших випускників, їх батьків, рідних, друзів, усіх, хто хоче поділити їхню й нашу радість в стіни Державного університету телекомунікацій!