Проблемі лекції з економічних питань від практиків-професіоналів

08:32, 22-09-2021

Залучення високопрофесійних фахівців-практиків у навчальний процес майбутніх економістів є обов’язковою складовою нашого навчального процесу. Так, 20 вересня 2021 р., на запрошення кафедри економіки Навчально-наукового інституту телекомунікацій з проблемною лекцією на тему «Виклики для України в контексті змін в світовій економіці» перед бакалаврами та магістрами спеціальності «Економіка» виступив провідний експерт та фахівець з економічних та фінансових питань Степанюк Всеволод Володимирович.

Доцент кафедри Федоренко О.С. представив гостя та коротко надав інформацію про його діяльність. Всеволод Володимирович працював в Інституті світової економіки та міжнародних відносин, був помічником народного депутата з комітета економічної політики Верховної ради, виступає експертом з економічних та політичних питань в дискусійних передачах на різних каналах телебачення, займається іншою економічною діяльністю. В процесі викладання матеріалу лектор розкрив основні тенденції розвитку світової економіки, розподіл сил  та інтересів основних гравців на ринку, цілі їхньої діяльності та можливий подальший розвиток української економіки в контексті зазначеного. Всеволод Володимирович навів актуальні висновки, які з його погляду, будуть сприяти посиленню економічного потенціалу нашої держави та зміцненню  її конкурентної позиції на світовому ринку.

Степанюк В.В. цікаво та аргументовано провів лекцію. Студенти та викладачі уважно слухали, магістранти ставили питання Всеволоду Володимировичу, на які отримали вичерпні відповіді. По закінченні виступу присутні студенти подякували за змістовно наданий матеріал, зрозуміли, що для модернізації та розвитку економіки України і особистої успішної діяльності необхідно наполегливо оволодівати новими знаннями та розширювати їх, нарощувати свої професійні навички і запропонували гостю надалі відвідувати кафедру та університет з актуальними та дискусійними лекціями.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.