Службова нарада кафедри

11:27, 01-10-2015

На черговій службовій нараді колективу кафедри радіоелектронних систем мова йшла про стан забезпечення закріплених за кафедрою дисциплін навчально-методичною літературою.

Завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Смирнов В.С. в вступному слові характеризував поточний стан щодо забезпечення закріплених за кафедрою дисциплін навчально-методичною літературою як такий, що потребує невідкладної активної роботи, спрямованої на його покращення.

Викладачі, відповідальні за певні дисципліни, надали конкретні відомості про їх забезпечення, внесли пропозиції щодо розробки нових навчально-методичних документів та удосконаленню раніше виданих.

Після ретельного обговорення усіх пропозицій та зауважень був складений план редакційно-видавничої роботи кафедри на 2015-2016 навчальний рік.