Винахід «чудо-шафа» від японських вчених

10:45, 17-03-2017

Японські винахідники створили шафу-робота, який сам складає речі. Завдяки штучному інтелекту, шафа аналізує і розпізнає, кому з членів сім'ї належить одяг. Потім акуратно складає або вішає її.

Ця шафа - мрія для ледачих.

Вона самостійно складає одяг.

Такий винахід може стати справжнім порятунком для тих, у кого немає часу навіть розібрати завали з речей.

На складання білизни людина витрачає 9000 годин свого життя. Це близько 375 днів.

Так що пристрій подарує вам цілий додатковий рік, який ви можете провести з сім'єю, на побаченнях або з друзями.

Шафа навіть визначає, кому з членів сім'ї належить одяг.

Завдяки штучному інтелекту він аналізує віртуальне зображення речей.

Одяг можна закидати цілими кошиками. Немов турботлива господиня, шафа покладе кожну сукню, футболку або штани на своє місце і за своєю схемою, з хаосом з одягу пристрій впорається за 5-10 хвилин.

Пристрій назвали Лондроід.

Механізм складання одягу є надсекретних, для його розробки авторам знадобилося більше 10 років.

Деякі відвідувачі презентації пристрою нарікають на його великі габарити, але бажаючих придбати цей пристрій від цього не менше.