Найбільш енергоефективний ІНСТИТУТ NET ZERO PLUS ELECTRIC TRAINING

13:38, 22-03-2017

Експериментальний майданчик для «зелених» технологій - інститут Net Zero Plus Electric Training, чий комплекс будівель в Лос-Анджелесі є самим енергоефективним на планеті. До кінця першого року свого існування він зробить на 185 000 кВт * год електроенергії більше, ніж споживе.

Світлодіодні лампи освітлюють 13 000 квадратних метрів площі інституту. Ними керує інтелектуальна система, яка включає світло тільки тоді, коли воно потрібне. Схожа система стежить за розподілом енергії по об'єктах інституту. На стінах розташовані екрани, які видають інформацію про поточне споживання.

У будівлі використане електрохроматичне скло. Встановлено стіни, що захищають від сонця, щоб менше витрачати на кондиціонери. Продумана система опалення та охолодження. Для будівництва використані самі енергоефективні матеріали. Дахи покриті сонячними панелями зі збільшеним ККД. Надлишки енергії перенаправляються в систему акумуляторів. У комплексі реалізована система пасивної вентиляції.

Вся площа інституту є живою лабораторією. Півтори тисячі студентів, співробітників і керівників електрокомпаній знайомляться тут з новітніми розробками у галузі збереження енергії. Творці інституту очікують, коли керівництво Каліфорнії дозволить масово впровадити їх досвід при будівництві всіх нових будівель на території штату.

Технології каліфорнійського інституту спрямовані на будівництво нових будинків. Але для мешканців та власників вже побудованих об'єктів є рішення від сінгапурської компанії. Вона розробляє бездротові пристрої для контролю енергоспоживання, які можуть зробити старі будівлі більш енергоеффпектівнимі. Це вимагає приблизно в три рази менше витрат, ніж використання звичайних датчиків з проводами.