GOOGLE запатентував розумну систему економії електроенергії в домі

13:40, 22-03-2017

Компанія оформила патент на систему, яка контролює температуру в будинку, допомагаючи заощадити на комунальних платежах.

Система буде контролювати енергоспоживання на основі звичок користувача та зовнішніх погодних умов.

«Споживачі експериментують з різними способами зниження обсягу енергоспоживання. Наприклад, вони можуть вимикати кондиціонер в певний час дня чи використовувати лічильники для вимірювання енергоспоживання різних пристроїв» - пояснюється в патенті до системи, яка покликана спростити цей процес.

Так, система задає загальне правило енергоспоживання для кожного пристрою в будинку, а потім порівнює ці показники з фактичними витратами енергії. Після цього користувач отримує конкретні рекомендації про те, що можна змінити, щоб знизити обсяг споживаної енергії і, відповідно, рахунки в платіжках.

Експерти прогнозують, що до 2020 року кількість IoT-пристроїв для контролю споживання в комунальній сфері по всьому світу зросте більш, ніж в два рази - приблизно до 930 млн.