Справжня допомога від справжнього партнера

18:22, 17-04-2017

Завдяки партнерському піклуванню з боку київського офісу компанії ТОВ «Сахара» навчальна лабораторія кафедри енергоефективних технологій поповнилася новими зразками енергозберігаючого обладнання.

За мету компанія має підвищення якості життя людей та захист навколишнього середовища, шляхом створення надійних та ефективних енергозберігаючих систем теплопостачання на основі відновлювальних джерел енергії.

На сьогодні ця компанія єдина, яка надала БЕЗКОШТОВНУ допомогу нашій кафедрі енергоефективних технологій.

Хочеться від щирого серця подякувати керівництву компанії «Сахара» за їх віру в перспективність нашої кафедри і побажати подальшого процвітання, вірних партнерів, і талановитих працівників, і великої кількості вигідних контрактів.