Solarpuff — дещо більше, ніж ліхтарик

18:30, 17-04-2017

Ще одним подарунком від нашого партнера - компанії «Сахара» став унікальний сонячний ліхтар-трансформер Solar Puff, розроблений Еліс Мін Су Чан, професором Parsons New School for Design/США.

Після землетрусу на Гаїті в 2010 році дизайнер задумалась над створенням джерела світла, яке було б автономним, компактним, легким і могло б застосовуватись в екстремальних умовах.

Після декількох років досліджень та випробувань народився ліхтар Solar Puff, що поєднав енергію сонця, сучасні технології та принципи орігамі.

Ліхтар-трансформер компактний, легкий і зручний у використанні. Його дизайн у стилі орігамі привабливий та ергономічний. SolarPuff повсякчас привертає  до себе зацікавлені погляди.

Можливості використання ліхтарика безмежні. SolarPuff — справжня насолода для фантазії.