XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Розроблено нову сонячну панель-аккумулятор

12:53, 13-05-2017

http://myelectro.com.ua/images/ohaio.jpgНовий запатентований пристрій, винайдений в Університеті штату Огайо, є одночасно сонячною батареєю і акумулятором.

В журналі Nature Communications дослідники повідомили, що їм вдалося об'єднати сонячну батарею і акумулятор в один гібридний пристрій.

Ключем до інновацій стала структура матеріалу сонячної панелі, яка дозволяє повітрю надходити в акумулятор, і спеціальний процес передачі електронів між сонячною панеллю і електродом акумулятора. Усередині пристрою світло і кисень викликають хімічні реакції, заряджаючи акумулятор.

Університет планує отримати ліцензію на сонячну батарею для використання в промисловості. Yiying Ву, професор хімії і біохімії в штаті Огайо, каже, що це допоможе зменшити витрати на поновлювані джерела енергії приблизно на 25%.

"Сучасні сонячні панелі використовуються, щоб захопити світло, потім електроенергія надходить на акумулятор для зберігання енергії. Ми інтегрували обидві функції в одному пристрої", - сказав Ву.

Винахід також вирішує давню проблему сонячної енергетичної ефективності, усуваючи втрати електроенергії, які мають місце, коли електрони змушені перебігати від фотоелемента до зовнішнього акумулятора. Як правило, тільки 80 відсотків електронів, що виходять із сонячного елемента, накопичуються в акумуляторі.

Нова сонячна панель складається з безлічі наностержнів діоксиду титану, які покривають спеціальний матеріал, з передбаченими отворами, розміром 200 мікрометрів для доступу повітря.

http://myelectro.com.ua/images/solar.jpg

За допомогою цієї нової конструкції світло перетвориться в електрони всередині батареї, таким чином, майже 100 відсотків електронів зберігаються.

Міністерство енергетики США фінансує цей проект, дослідники вивчатимуть шляхи підвищення продуктивності сонячної батареї з новими матеріалами.

Читайте також
Переглядів: 3 673