Застосування паливних комірок в мережах передачі даних

15:11, 19-05-2017

Надійне електроживлення для мереж передачі даних, таких як мережі високошвидкісної передачі даних і оптико-волоконні магістралі, має ключове значення у всьому світі. Інформація, передана по таких мережах, містить критично важливі дані. Відключення електроживлення в таких мережах не тільки становить небезпеку для переданої інформації, а й, як правило, призводить до значних фінансових втрат.

Установки на паливних комірках, що працюють на рідкому паливної суміші з метанолу та води, забезпечують надійне резервне електроживлення з підвищеною тривалістю дії, аж до декількох днів. Крім того, ці установки відрізняються значно зниженими вимогами щодо технічного обслуговування в порівнянні з генераторами і батареями, необхідно лише одне відвідування на рік з метою технічного обслуговування.

Характеристики установок на паливних комірках в мережах передачі даних:

• Застосування з споживаної енергією від 100 Вт до 15 кВт;
  • Застосування з автономною роботою> 4 годин;
  • Повторювачі в оптико-волоконних системах (ієрархія синхронних цифрових систем, високошвидкісний Інтернет, голосовий зв'язок по IP-протоколу...);
  • Мережеві вузли високошвидкісної передачі даних;
  • Вузли передачі по протоколу WiMAX.

Установки на паливних комірках для резервного електроживлення мають численні переваги для критично важливих інфраструктур мереж передачі даних в порівнянні з традиційними автономними батареями, дозволяючи підвищити можливості використання:

1. Технологія рідкого палива дозволяє вирішити проблему розміщення водню і забезпечує практично необмежену роботу резервного електроживлення.

2. Завдяки тихій роботі, малій масі, стійкості до перепадів температур і функціонуванню практично без вібрацій паливні комірки можна встановлювати поза будівлею.

3. Приготування до використання системи на місці швидкі і економічні, вартість експлуатації низька.

4. Паливо має здатність до биорозложенню і являє собою екологічно чисте рішення для міського середовища.