Шановні студенти та викладачі університету, не пропустіть можливість!

15:09, 28-05-2017

Шановні студенти та викладачі університету!

Повірте, серйозною помилкою з вашого боку буде упустити можливість відвідати виставку та ознайомитися з новинками обладнання провідних ІТ-компаній, яка буде проходити 7-9 червня 2017 року, у виставковому залі нашого університету, в рамкам проведення Регіональної Міжнародної конференції союзу електрозв'язку «Перспектива надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G и 5G ».

Поспішаємо звернути вашу увагу ще й на те, що компаніями-партнерами кафедри Енергоефективних технологій буде представлено унікальне обладнання з розряду «Зеленої енергетики», а саме:

• ТОВ «ЕСКО Енерджи Груп» представляє унікальний пристрій технічного контролю електроенергії – Mirubee –який є рішенням по моніторингу енергоспоживання господарством через підключення до інтернету, і завдяки якому ви будете знати все про використання електроенергії основними споживачами у домогосподарстві, відокремлено один від одного. Це досягається завдяки програмному забезпеченню, яке аналізує структуру використання енергії, шляхом пошуку індивідуальних електричних «відбитків», що виникають завдяки працюючим пристроям (технологія NIML).

Також буде представлений сонячний кристалічний фотомодуль ABi-Solar, контролер заряду акумуляторних батарей ABi-Solar MXC; фотоелектричний мережевий інвертор компанії ABB; свинцево-кислотна акумуляторна батарея із рідким електролітом, що розроблена спеціально для використання у системах електрозабезпечення із відновлювальними джерелами енергії;

• Компанія «АТОМ-проект» представить унікальний вітрогенератор на вертикальній вісі та магнітній подушці (MAGLEV), який обертається незалежно від напрямку вітру і починає обертання від найлегшого бризу, та який немає щіток, редукторів та підшипників, що обслуговуються. Він також не має обмежень по захисту при встановленні поблизу житла, не має магнітного випромінювання та вібрації. Вертикальний вітрогенератор MagLev є безшумним.