Шановний абітурієнт. А як тобі...?

12:20, 04-07-2017

Шановний абітурієнте!

Сподіваюся, ти не станеш сперечатися, що питання проектування інженерної інфраструктури центрів обробки даних (ЦОД) сьогодні є найбільш актуальними. А фахівці, які володіють даними питаннями, сьогодні найбільш затребувані. Правильно, що не сперечаїшся, ти і сам про це знаєш.

Так ось, КАФЕДРА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, займається навчанню даним питанням. І якщо ти бажаєш стати одним з таких фахівців, ми пропонуємо тобі обрати спеціалізацію «ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ», що входить до складу однієї з цікавих, популярних і затребуваних спеціальностей - «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ І РАДІОТЕХНІКА».

Також, крім проектування ти освоїш питання пошуку ефективних енергозберігаючих рішень для ЦОД. Ти легко зможеш це освоїти. А для того, щоб кожен зміг би себе в рівній мірі реалізувати, вважаємо за необхідне зазначити, що в нашому університеті на спеціальність «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ І РАДІОТЕХНІКА» виділяється найбільша кількість бюджетних місць (130) серед профільних ВНЗ країни. Так, що вибір за тобою.