7 - 9 листопада 2017 року, буде проходити X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2017 »

12:16, 30-10-2017

Співробітники кафедри енергоефективних технологій, куратори Трембовецький М.П., Іваніченко Є.В. навчальних груп ТСД-27 і ТСД-17 відповідно, планують відвідати виставку. Даний захід, викликав інтерес не менше ніж у 7 студентів.

Традиційно в рамках виставок відбудеться захід, організований Київською міською державною адміністрацією. Метою його проведення є визначення пріоритетних напрямків розвитку і використання механізмів міської підтримки енергоефективних заходів в будинках, підприємствах тощо.

Серед заходів ділової програми також: Енергетичний форум (організатор: Національна асоціація по теплових насосів), Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань» (організатор: Видавничий дім «Медіа-Про»), Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоеффектівного і чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоеффектівного і чистого виробництва), Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного вимірювання викидів забруднюючих речови тв з стаціонарних джерел» (організатор: ТОВ «Екніс-Україна»), Міжнародна науково-практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор: Київський кооперативний інститут бізнесу і права), Семінар «триланкову технологія збору врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор: ТОВ ТД« EGRITECH») та інші заходи.