Системи гарантованого електропостачання та автоматизації

12:02, 23-11-2017

Викладачі кафедри КН 22 листопада 2017 р брали участь в роботі щорічної шостої галузевої конференції «СИСТЕМИ ГАРАНТОВАНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ і АВТОМАТИЗАЦІЇ 2017», яка відбулася в Торгово-промисловій палаті України по вул. Велика Житомирська, 33 в м.Києві.

Конференція була орієнтована на операторів фіксованого і мобільного зв'язку, приватних операторів, інтернет-провайдерів, системних інтеграторів, виробників галузевих рішень, проектні організації, потенційних замовників з державного і корпоративного сегмента.

У доповідях були охоплені основні проблеми з енергетиці України:

• Стан ринку сонячної енергетики в Україні.
  • Вітроенергетика України в умовах нового ринку електричної енергії.
  • Побудова систем гарантованого електроживлення

У доповідях з побудови систем гарантованого електроживлення були висвітлені актуальні питання:

• Стандарт EN50600 з побудови СГЕ для ЦОД і його відмінність від Tier Uptime Institute
  • ЦОД, нинішні і майбутні сценарії високої доступності енергії
  • Інтелектуальні блоки розподілу живлення (PDU) Rittal
  • Устаткування CVR (Conservation Voltage Reduction)
  • Система блискавкозахисту та заземлення KovoFlex
  • Захист систем живлення у будівлях (споруди) від імпульсів грозового та комутаційного походження.

У роботі конференції брали участь експерти провідних компаній Європи та України: Industry Segment manager / OEM RM Local Division Manager Discrete Automation and Motion, АВВ, ТОВ «Ріттал», «Екстрім ЛТД», «БЕСТ ПАУЕР УКРАЇНА», «Флексел Україна», «КиевПромЭлектроПроект»,«Пожтехніка Україна»,«Мадек»,«Дует Пауер»,«Далгакіран компресор Україна» та інші.

Присутні компанії представили на стендах нові системи блискавкозахисту та заземлення KovoFlex, технічні рішення щодо захисту та запобігання об'єктів від пожеж, високонадійні ДБЖ ABB NewWave з децентралізованою паралельною архітектурою (DPA), системи з резервного та автономного електропостачання, рішення щодо захисту живлення на базі ДБЖ Delta, джерела Eaton 9PX 1-3кВт, різноманітні тестери і системи моніторингу АКБ.