Заробіток на альтернативній енергетиці

12:00, 09-01-2018

Якщо Ви маєте бажання реалізовувати "зелені тарифи", але нічого про це не відомо тоді Вам, однозначно до нас на кафедру Енергоефективних технологій.

Згідно закону про електроенергетику: зелений тариф - тариф, за яким оптовий ринок електричної енергії України зобов'язаний закуповувати електричну енергію, вироблену на об'єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім  доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вироблена лише мікро-, міні-та  малими гідроелектростанціями), у тому числі на введених в експлуатацію пускових комплексах. Енергопостачальники зобов'язані купувати електричну енергію, у випадках, обсягах та за цінами, визначеними національною комісією регулювання електроенергетики України (НКРЕ).

Якщо коротко, Зелений тариф - механізм, призначений для заохочення населення для вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.

Викладачами кафедри вивчені питання в даному напрямку, отже можуть в повному обсязі розповісти про діючі тарифи для мережевих станцій; створення проектної документації та монтаж, і введення в експлуатацію електростанцій за "зеленим тарифом"; як обрати лічильник; та саме головне - допоможуть виконати орієнтовний розрахунок ефективності електростанцій від 3 кВт і більше.