ПроХаус від ProCredit Bank і екскурсія для студентів групи ТСД-27

12:29, 27-02-2018

Що таке енергоефективні технології, і де можна їх реалізувати? Як працюють ці технології на практиці? Які результати отримані? Скільки енергії заощадив банк, і який економічний результат від інвестиції в поновлювані джерела енергії?

Екскурсію відвідали 24.02.18 науково-педагогічний склад кафедри і студенти які навчаються за спеціалізацією енергоефективності технологій, о 10 годині ранку. Наочно було показано, і розповіли про сонячні колектори і геотермальному насосі в дії, пройшлися по кімнатах будинку і порівняли енергоспоживання будинку до і після інвестицій в його енергоефективність.

У цьому двоповерховому будинку на вул. Котельникова, 49 в Києві знаходиться тренінговий центр нашого банку. Головна його особливість - з вересня 2014 роки не було спожито жодного метра кубічного природного газу. Замість газу джерелами тепла виступають сонце і земля - поновлювані джерела енергії.