Сучасні перспективи зеленого розвитку України

12:42, 27-03-2018

Розвиток технологій, та зміна нормативно-правової документації відбувається досить швидко, наші викладачі не дивлячись на це, завжди в тренді. Тому, що відвідали 20 березня 2018 року дискусію за темою "Перспективи зеленого розвитку України".

Дискусія стосувалась тенденцій зеленої демократії в Україні протягом останнього десятиріччя та потенціалу зелених цінностей для подолання викликів розвитку України.

Доповідачами на теми "10 років на шляху до зеленої демократії", "Зелені цінності як відповідь на виклики розвитку демократії",  були шановні люди з Німечини,України, Білорусії. Тому викладачі кафедри володіють передовими знаннями в даному напрямку і готові передавати знання, уміння та навички нашим студентам!