Запрошення від Schneider Electric відвідати спеціалізовану виставку ElcomUkraine 2018

10:05, 17-04-2018

Компанія-партнер кафедри енергоефективних технологій «Шнейдер Електрік Україна» висловлює Вам свою пошану та запрошує студентів та викладачів Держаного університету телекомунікацій відвідати стенд в рамках міжнародної спеціалізованої виставки #elcomUkraine 2018, яка проходить з 17 квітня 2018 у двох павільйонах ВЦ "КиївЕкспоПлаза".

Вперше на виставці буде представлено відкриту інноваційну архітектуру #EcoStruxure, яка об’єднує інформаційні та операційні технології, що взаємодіють між собою.

Експозиція Schneider Electric представить Вашій увазі надійні, екологічні, безпечні технології на основі Інтернету Речей для ефективного і раціонального #енергоменеджменту і #АСУТП, об’єктів енергетики та промисловості, рішення по збереженню критично-важливих даних, безперервному електропостачанню та оптимізації капітальних і експлуатаційних витрат.

Ви також дізнаєтесь як осучаснити та зробити безпечнішим власне #помешкання, готельний або житловий комплекс, та які інновації з’явилися для власників #електромобілів.