Запрошуємо взяти участь в галузевій електротехнічній конференції СИСТЕМИ ГАРАНТОВАНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ і АВТОМАТИЗАЦІЇ 2018

11:17, 08-11-2018

22-е листопада 2018 року,

Київ, ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33

організатор - журнал «Мережі і Бізнес»

Сучасні системи гарантованого електропостачання (СГЕ) покликані забезпечити надійне живлення ІТ-обладнання та телекомунікацій. Традиційно ці завдання покладаються на ДБЖ і дизельні генератори, які беруть на себе харчування відповідальних споживачів на час зникнення електроенергії в мережі. Але не менш важливі тут і допоміжні рішення, до яких відносяться, наприклад, резервування підведення силових ліній, системи пожежогасіння та блискавкозахисту. Адже забезпечити гарантоване електроживлення обладнання необхідно в умовах будь-якій екстремальній ситуації.

В цілому ж системи електроживлення обладнання, в тому числі і СГЕ, повинні бути надійними, відмовостійкими і енергоефективними. Однак, зниження витрат електроенергії, продовження терміну життя акумуляторів і підвищення ККД обладнання - це лише частина рішення загальної задачі. До іншим продуктивним напрямком відноситься розробка потужних акумуляторних батарей (наприклад, на основі сполук літію), а також використання кінетичних (роторних) накопичувачів і дизель-роторних систем.

Все більше уваги в світі приділяється створенню і використанню альтернативних генеруючих потужностей для отримання електроенергії з поновлюваних альтернативних джерел. Тим більше, що в даний час діють «зелені тарифи», що дозволяють продавати надлишок виробленої електроенергії в мережу загального користування або витрачати вироблену електроенергію на власні потреби, знижуючи залежність від зовнішніх постачальників.

Ще одним джерелом істотної економії енергоресурсів і, як наслідок, підвищення ефективності бізнесу, є детальний моніторинг, контроль витрати електроенергії і автоматизація пов'язаних з цим процесів. У таких справах можуть допомогти технології, які отримали сьогодні загальна назва «Інтернет речей» (IoT), завдяки яким автоматизація діяльності обладнання стала більш «розумною», а збирати інформацію і контролювати процеси тепер можна на настільки детальних рівнях, про які раніше навіть не йшлося .

Всі три згадані аспекти сучасних систем електроживлення - енергоефективність, «зелені» технології, «розумна» автоматизація сьогодні активно сприяють розвитку глобальної економіки. Україна не повинна відставати від світових тенденцій, тим більше, у країни є всі передумови для розвитку згаданих систем, особливо, з огляду на той факт, що питання економії енергоносіїв для нашої країни стає рік від року все більш актуальним.

Тематика конференції

• системи електроживлення
  • Системи електроживлення постійного струму для операторів зв'язку і промислового застосування.
  • Дизель-генераторні електростанції.
  • Джерела безперебійного живлення (ДБЖ).
  • Комплексні системи резервного електроживлення.
  • Системи електроживлення для ЦОД.
  • Роторні ДБЖ.

Системи і устаткування для електроенергетики:

• Устаткування для ринку високовольтних пристроїв для генерації, передачі і розподілу енергії.
  • Системи диспетчеризації та управління підстанціями.
  • Системи автоматизації для електростанцій.
  • Альтернативні системи електропостачання
  • Альтернативна енергетика та зелений тариф в Україні.
  • Когенерація (газогенераторні установки, мікротурібіни).
  • Автоматизація та диспетчеризація будівель
  • Системи автоматизації інженерних систем будівель.
  • Автоматизовані системи безпеки.
  • Розподіл електроенергії.
  • Системи управління і контролю.
  • Системи заземлення і блискавкозахисту
  • Елементи зовнішнього блискавкозахисту.
  • Елементи внутрішнього блискавкозахисту (розрядники, ЩЗІП)
  • Виставкова експозиція

Демонстрація окремих підсистем і завершених рішень, розроблених провідними світовими виробниками систем електроживлення і автоматизації.

Якщо Вас зацікавила дана захід, звертайтеся на кафедру енергоефективних технологій і на всі питання дасть відповідь Іваніченко Є.В.