XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Запрошуємо взяти участь в галузевій електротехнічній конференції СИСТЕМИ ГАРАНТОВАНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ і АВТОМАТИЗАЦІЇ 2018

11:17, 08-11-2018

22-е листопада 2018 року,

Київ, ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33

організатор - журнал «Мережі і Бізнес»

Сучасні системи гарантованого електропостачання (СГЕ) покликані забезпечити надійне живлення ІТ-обладнання та телекомунікацій. Традиційно ці завдання покладаються на ДБЖ і дизельні генератори, які беруть на себе харчування відповідальних споживачів на час зникнення електроенергії в мережі. Але не менш важливі тут і допоміжні рішення, до яких відносяться, наприклад, резервування підведення силових ліній, системи пожежогасіння та блискавкозахисту. Адже забезпечити гарантоване електроживлення обладнання необхідно в умовах будь-якій екстремальній ситуації.

В цілому ж системи електроживлення обладнання, в тому числі і СГЕ, повинні бути надійними, відмовостійкими і енергоефективними. Однак, зниження витрат електроенергії, продовження терміну життя акумуляторів і підвищення ККД обладнання - це лише частина рішення загальної задачі. До іншим продуктивним напрямком відноситься розробка потужних акумуляторних батарей (наприклад, на основі сполук літію), а також використання кінетичних (роторних) накопичувачів і дизель-роторних систем.

Все більше уваги в світі приділяється створенню і використанню альтернативних генеруючих потужностей для отримання електроенергії з поновлюваних альтернативних джерел. Тим більше, що в даний час діють «зелені тарифи», що дозволяють продавати надлишок виробленої електроенергії в мережу загального користування або витрачати вироблену електроенергію на власні потреби, знижуючи залежність від зовнішніх постачальників.

Ще одним джерелом істотної економії енергоресурсів і, як наслідок, підвищення ефективності бізнесу, є детальний моніторинг, контроль витрати електроенергії і автоматизація пов'язаних з цим процесів. У таких справах можуть допомогти технології, які отримали сьогодні загальна назва «Інтернет речей» (IoT), завдяки яким автоматизація діяльності обладнання стала більш «розумною», а збирати інформацію і контролювати процеси тепер можна на настільки детальних рівнях, про які раніше навіть не йшлося .

Всі три згадані аспекти сучасних систем електроживлення - енергоефективність, «зелені» технології, «розумна» автоматизація сьогодні активно сприяють розвитку глобальної економіки. Україна не повинна відставати від світових тенденцій, тим більше, у країни є всі передумови для розвитку згаданих систем, особливо, з огляду на той факт, що питання економії енергоносіїв для нашої країни стає рік від року все більш актуальним.

Тематика конференції

 • системи електроживлення
 • Системи електроживлення постійного струму для операторів зв'язку і промислового застосування.
 • Дизель-генераторні електростанції.
 • Джерела безперебійного живлення (ДБЖ).
 • Комплексні системи резервного електроживлення.
 • Системи електроживлення для ЦОД.
 • Роторні ДБЖ.

Системи і устаткування для електроенергетики:

 • Устаткування для ринку високовольтних пристроїв для генерації, передачі і розподілу енергії.
 • Системи диспетчеризації та управління підстанціями.
 • Системи автоматизації для електростанцій.
 • Альтернативні системи електропостачання
 • Альтернативна енергетика та зелений тариф в Україні.
 • Когенерація (газогенераторні установки, мікротурібіни).
 • Автоматизація та диспетчеризація будівель
 • Системи автоматизації інженерних систем будівель.
 • Автоматизовані системи безпеки.
 • Розподіл електроенергії.
 • Системи управління і контролю.
 • Системи заземлення і блискавкозахисту
 • Елементи зовнішнього блискавкозахисту.
 • Елементи внутрішнього блискавкозахисту (розрядники, ЩЗІП)
 • Виставкова експозиція

Демонстрація окремих підсистем і завершених рішень, розроблених провідними світовими виробниками систем електроживлення і автоматизації.

Якщо Вас зацікавила дана захід, звертайтеся на кафедру енергоефективних технологій і на всі питання дасть відповідь Іваніченко Є.В.

детальніше
Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Енергоефективних технологій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Переглядів: 2 018